Історія

В умовах сучасного світу, перенасиченого інформацією, людям стає все важче справлятися з психологічною напругою і, як наслідок, негативними станами.

Завдання театральної школи - за допомогою традиційних акторських дисциплін, таких як голос, мова, пластика, а також унікальному авторському предмету «психотехніка», допомогти людям в подоланні негативних станів і безуспішних дій.

В чому особливість театральної школи OBRAZ?

За основу викладання акторської майстерності було взято систему Михайла Чехова

Михайло Чехов - племінник А. П. Чехова, дивовижний актор, який працював у МХАТі у Станіславського, а в 20-х роках за своїми творчими міркуваннями поїхав в США і заснував там школу, яка працювала за розробленою ним системою акторської майстерності. За цією системою працюють всі західні "зірки" кіно.

У 1995 році з'явився Театр "Образ". В театр набиралися не тільки професійні актори, а й любителі, тому було розроблена чітка програма оперативної підготовки акторів-аматорів по системі М. Чехова.

Засновником «Образа» є Сергій Базаров.

Актор, режисер, психолог.

У 2001 році виникла ідея створити курси акторської майстерності в програмі яких була б можливість реалізувати весь накопичений за 6 років творчий досвід. Театр "Образ" був перетворений в Театр-школу "Образ", з'явилися наші основні творчі пропозиції: "Курси акторської майстерності для Життя і для Сцени" і акторський-психологічний тренінг "Мистецтво жити" - предмет "Психотехника", виділений з програми Театральних курсів в окремий тренінг для тих, хто оперативно хотів би вивчити "Техніки управління своїм станом".

Сьогодні Театр-Школа «Образ» - це найбільша театральна школа на території Європи і Азії.

OBRAZ у Києві.

У 2008 році Театр-школу OBRAZ було відкрито у Києві. У той час актором можна було стати лише вступив до інституту й програма, яка за 9 місяців перетворяла звичайного бухгалтера або юриста на талановитого актора була просто сенсацією.

Керівник київського театру-школи Ольга Міхневич - актриса, режисер та тренер з акторської майстерності.

Перші групи були так захоплені програмою школи, що продовжили своє навчання протягом 2 років та на їх базі у 2010 році було створено Київський театр "Образ".

Напопулярніші вистави:

- "Чайка" (2010) за п'єсою Бориса Акуніна, реж. О.Міхневич.
- "Ціаністий калій з молоком або без" (2010) за п'єсою Х.А. Мільяна, реж. О.Міхневич.
- "Не турбувати!" (2011) за п'єсою Р. Куні «№13», реж. О.Власенко.

Актори активно приймали участь в українських і міжнародних фестивалях аматорських і професійних театрів, дивували рівнем акторської гри професійних акторів та режисерів.

У 2012 році на міжнародному фестивалі античного мистецтва "Боспорські Агони" гра учнів школи у мініатюрі "Жереб" за п'єсю В.Карсногорова (реж. Є.Бушмакін), була відмічена видатним актором В. Лановим.

Випускники, які закінчили театральну школу, знайшли тут не просто чергові курси і місце для проведення часу - знайшли друзів, розлучатися з якими після закінчення навчання в Школі просто не хочеться.

У 2011 році була розроблена «клубна» система, де учні разом зі своїм педагогом продовжують заняття по вільній програмі, допрацьовують випускні спектаклі і беруться за нові проекти.

Наразі цей проєкт має назву Creative Lab Obraz.