Вторник, 09 июля 2019 06:02

5 кроків до внутрішньої свободи

(1 Голосовать)

Коли ми дивимось на свого улюбленого актора або музиканта, видатного підприємця або політика,  що ми бачимо? - Впевнену у собі та своїх здібностях людину, яка змогла проявити свій талант, досягла успіху у своїй справі та сміливо іде до своєї мети. Якщо ця людина змогла досягти таких результатів, що заважає кожному з нас?

А перешкоди є… Та найбільша з них – недостатній рівень внутрішньої свободи!

Ваше бажання проявити себе наштовхується на негативні думки:

• Я не зможу
  • Чи справді це моє
  • В мене мало досвіду
  • Як на це відреагують люди
  • З мене будуть сміятися

Цей внутрішній діалог забирає велику кількість енергії, яку можна було б направити на досягання мети!

Але вихід є!

Ми відкриємо вам 5 простих кроків, які допоможуть вам досягти внутрішньої свободи.

1. Слухайте своє тіло!

Ваше тіло – це основний інструмент, яким ви розпоряджаєтесь на протязі вашого життя. Все інше – може бути, може не бути. А поки ви є – у вас є тіло. Зробіть його вашим союзником. Це дуже складна і досконала конструкція, яка іноді мудріша за саму людину.

Психосоматика – вже не нове слово у психології. Тому порада прислуховуватися до свого тіла, відчувати де в тілі накопичуються невиражені емоції, розпізнавати справжні бажання, нам вже не здається дивною.

Тілесно-танцювальна терапія – це ваша  можливість відчути своє тіло, дозволити йому вільно рухатися, прийняти його природну красу та грацію.

1. Дайте собі право голосу!

Другий ваш інструмент на все життя – це голос! Тільки вам властивий тембр, який ваші близькі люди не з ким не переплутають.

Так, як тіло ми підтримуємо в хорошій формі фізичними вправами, так і м’язи мовного апарату потребують до себе уваги. Чіткість вимови, сила голосу, можливість голосно говорити на велику аудиторію – це ті якості, які допоможуть вам бути почутими!

Але не тільки техніка мовлення грає велику роль у самовираженні! Треба щоб вас не тільки чули, але й уважно слухали! Ораторська майстерність – завжди була привілеєм обраних осіб. Але час змінюється і ці навички потрібні зараз кожному з нас!

1. Дозвольте собі бути різними!

Кожен з нас грає у своєму житті певні ролі – мати/батька, коханої/коханого, дружини/чоловіка, підлеглого/керівника, ботаніка/хулігана, скромниці/жінки-вамп. У кожного з нас цей набір індивідуальний. З нього складається наш загальний образ. Історія нашого дитинства, навколишнє соціальне середовище, моральні та релігійні фактори зробили нас такими, якими ми є. Але чи зручно нам у таких рамках? Чи може ми хочемо спробувати щось інше, отримати новий досвід?

Ми не закликаємо вас відчайдушно кидатися у вир. Але є дуже екологічне місце, де ви можете спробувати бути ким заманеться! - Це сцена! В колі друзів та за підтримкою досвідченого викладача з акторської майстерності ви зможете розширити моделі своєї поведінки. І вже невдовзі ваші знайомі будуть говорити, що ви змінились, стали більш (необхідне підкреслити) – лагідними, сміливими, напористими, галантними і т.п.

Досвід вашого персонажу, який ви проживаєте на сцені у етюді/монолозі/виставі стає вашим особистим досвідом, розширює ваш індивідуальний багаж. Різниця між вами та вашим героєм – це ваша зона росту, як особистості.

1. Змінюйтесь разом з ситуацією!

Саме постійне у житті – це мінливість. Ви можете довго складати плани та вивіряти карту, але життя завжди вносить свої корективи. Це може бути поломка авто, звільнення з роботи, зустріч з великим коханням або народження дитини – і ваш ідеальний план вже застарів та не працює. Важливо не розгубитись у мінливому потоці, швидко зорієнтуватися та скласти новий ідеальний план.

Правила гри змінюються постійно, і треба щоразу знаходити творче натхнення, щоб грати у Життя із задоволенням! У таких випадках допомагають навички Акторської імпровізації.

Таке відношення до життя підтримує вас у тяжкі періоди та допомагає не опускати руки. Вихід є завжди, його тільки треба знайти!

1. Відмовтеся від шаблонів і стандартів!

«Якщо Ви хочете мати те, що ніколи не мали, вам доведеться робити те, що ніколи не робили!» Коко Шанель.

Якщо ви хочете змінити своє життя і досягти високих результатів - вам необхідно відкрити в собі великий заряд енергії і натхнення. Ви багато на що здатні, а ваші обмеження - це тільки ваші установки і за ці рамки можна і потрібно виходити!

Унікальна авторська програма «Ігри на вулиці» - це акторсько-психологічні тренажі в реальних умовах (вулиця, метро, торгові центри), це:

•    100% відчуття свободи!
  •    Вихід за рамки стандартної поведінки і прийнятих суспільством установок!
  •    Розвиток спонтанності, імпровізації в житті!

А ще, це потужний заряд енергії та позитиву!

П’ять кроків до внутрішньої свободи допоможуть вам стати вільним! Ви не лялька, якою керують інші, не актор, обмежений образом свого персонажу – ви Автор своєї вистави під назвою «Моє життя!»

Більш ніж за 10 років існування Театрально-психологічної школи «Образ», ми перевірили на практиці багато програм, курсів та тренажів. Результат - оновлена програма «Акторська майстерність для життя: 5 в 1». За 3 місяці ви отримуєте 5 кроків до внутрішньої свободи під наглядом професійних викладачів.

Бажаєте спробувати? – Реєструйтеся на безкоштовне пробне заняття в нову групу!

До зустрічі в «Образі»!

Другие материалы в этой категории: « Театральный КАПУСТНИК в "ОБРАЗЕ"!