Пятница, 07 июня 2019 06:02

Cтарт курсу з акторської майстерності

Пробні безкоштовні заняття!
 21 та 23 серпня о 19:00
 
Більшість дорослих людей думають, що їм вже пізно йти навчатися. Вважають, що вчитися повинні тільки діти і підлітки. Однак це не так. Як тільки зникає бажання отримувати нові знання, вважайте, що ваше життя добігає кінця. Курси з акторської майстерності - це найкращий варіант спробувати себе в чомусь новому і незвичному для людини будь-якого віку!
Саме такі заняття здатні внести в життя тільки все найкраще.
Користь занять з акторства:
1. Повсякденна робота часто заганяє в певні рамки пристойності і правил. Все це робить людину більш скутою. Іноді так і хочеться скинути з себе маску серйозної і правильної людини і стати звичайним хуліганом, клоуном, добрим чарівником або казковим ельфом. Де, як не на заняттях з акторської майстерності можна втілити всі свої таланти і бажання, відкрити себе абсолютно з нової, цікавої та унікальної сторони, відчути свободу та позбутися рамок, побудованих системою нашого суспільства.
2. Курси акторства включають в себе уроки сценічної мови та взаємодії з іншими людьми. Дані тренажі допоможуть подолати страх публічних виступів, а також побороти інші комплекси.
3. Акторська майстерність для життя дуже важлива в наш час. Людина, яка вміє приймати оригінальні і нестандартні рішення, багато чого може досягти в житті та багато іншого!
Ось чому курси з акторської майстерності важливі для людей будь-якого віку.

Запрошуємо вас на СТАРТ НОВОЇ ГРУПИ!
14 та 16 серпня о 19:00 – БЕЗКОШТОВНЕ ЗАНЯТТЯ З АКТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ.

Реєструйтеся вже зараз! :)
До зустрічі в "Образі"! :)
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии